Obchodní podmínky

INTERNETOVÝ OBCHOD

www.hodinkytimex.cz

hodinkytimex@email.cz

Martina Svobodová

Jordana Jovkova 3254/7

143 00 Praha 4 - Modřany

IČO: 88575683

DIČ: CZ7652190392

Tel: 777 820 987

OSOBNÍ ODBĚR NA ADRESE:

Martina Svobodová

Jordana Jovkova 3254/7

143 00 Praha 4 - Modřany

 

Odeslání objednávky

Odesláním objednávky uzavíráte kupní smlouvu na zboží uvedené v objednávce co do položek, počtu ks a provedení. Objednávku lze stornovat během dalších 24 hodin zasláním emailu na adresu hodinkytimex@email.cz

Věrnostní body

Za každý nákup v našem eshopu získáváte věrnostní body, které můžete čerpat jako slevu při každém dalším nákupu. 1 bod = sleva 0,50 Kč z dalšího nákupu zboží.

Potvrzení objednávky

Vaše objednávka bude následně potvrzena telefonicky, přápadně emailem. Dbejte prosím na uvedení správného telefonního čísla a emailového kontaktu, na které si přejete objednávku potvrdit. Zaslání zboží Objednané zboží Vám bude doručeno na dobírku, na adresu, kterou jste uvedli v objednávce během následujících 3-10 pracovních dnů prostřednictvím přepravní služby PPL anebo poštou. Na každou objednávku hodinek účtujeme poštovné ve výši 60,- Kč, pásků ve výši 30,- a objednávky v hodnotě nad 2.000.- Kč včetně DPH zasíláme zdarma. Zaslání zboží mimo ČR je možné s tím, že cena dopravy bude stanovena individuálně.

Ochrana osobních údajů

Při odeslání objednávky zadáváte některé své osobní údaje. Jsou to především jméno a příjmení, adresa bydliště a telefon. Tyto informace jsou nezbytné k identifikaci autorizaci kupujícího a používáme je k realizaci Vaší objednávky a ke komunikaci s Vámi. Údaje, které nám poskytnete v žádném případě je neposkytujeme třetím osobám! Vyplněním objednávky souhlasíte se zařazením poskytnutých údajů o Vás a Vašich objednávkách do naší databáze klientů.

Záruka vrácení peněz

Poskytujeme Vám plnou záruku vrácení peněz a v případě odstoupení od kupní smlouvy do 60 dnů a to i bez udání důvodu. V případě vrácení zboží musí být zboží naprosto nepoužité, zabalené v originálním obalu a schopné dalšího prodeje. Balení musí být kompletní a obsahovat veškeré původní příslušenství. Po převzetí zboží Vám budou vráceny peníze za zboží, poštovné se nevrací. Vrácení zásilky Zásilku je třeba odeslat na vlastní náklady do 14 dnů ode dne jeho převzetí. Zboží zasílejte pouze běžnou balíkovou poštou nebo libovolnou přepravní službou. Nikdy neposílejte zboží na dobírku, zásilka nebude přijata. Vrácené zboží zasílejte na adresu: Martina Svobodová, Jordana Jovkova 3254/7, 143 00 Praha 4.

Záruční podmínky

Záruční podmínky se řídí Občanským zákoníkem a vztahují se na zboží, jež bylo zakoupeno na eshopu www.hodinkytimex.cz a jehož neshody s kupní smlouvou či vady byly uplatněny v záruční době. Ke každému zakoupenému zboží je přikládána faktura sloužící zároveň jako daňový doklad. Převzetím zboží vyjadřuje spotřebitel souhlas se Záručními podmínkami. V případě výskytu vady předmětu plnění, na kterou se vztahuje záruka, odešlete zboží na adresu Martina Svobodová, Jordana Jovkova 3254/7, 143 00 Praha 4. Reklamace Vám bude vyřízena do 30 ti kalendářních dnů. Reklamace se uplatňují na základě dokladu o koupi zboží (faktury). V případě zjištění neodstranitelné vady má kupující právo na výměnu věci či odstoupení od smlouvy. Vyhrazujeme právo nahradit vadné a neopravitelné zboží za totožný plně funkční výrobek. Záruka se nevztahuje na běžné opotřebení věci nebo jejích dílů způsobené používáním. Kratší životnost výrobku nelze považovat za vadu a nelze ji ani reklamovat.

Prodloužená záruční doba

Na veškeré hodinky značky Timex poskytujeme záruční lhůtu 36 měsíců.